تبلیغات
وبلاگ هوادارن رئال مادرید - گوتی

گوتی

دوشنبه 2 شهریور 1388 04:51 ب.ظ

نویسنده : صائب سبزی پور

نام : خوزه ماریا گوتیرز هرناندز
محل تولد : اسپانیا / مادرید
تاریخ تولد : 31/10/1976
پست : هافبك
وزن : 168 پوند / 76 كیلوگرم
قد : 1/6 اینچ / 185 سانتیمتر ملیت : اسپانیایی
  ادامه  ی ی ی ی مطلبو ببین

بیوگرافی :
به راستی عنوان مادریدیستا برازنده اوست بازیكنی كه تمام دوران ورزشی خود را در رئال مادرید سپری كرده است و الگوی خوبی برای جوانان باشگاه است گوتی از 9 سالگی به رئال امد و در همه تیمهای پایه این تیم بازی كرده است دوران اوج گیری این بازیكن به زمانی بر میگردد كه در تیم زیر 20 ساله های رئال مادرید توپ میزد چرا كه گوتی در حالی كه در پست هافبك بازی میكرد توانست میانگین 30 گل در فصل را به دست اورد .

در سال (1996 – 1995 ) به تیم (ب) رئال مادرید (كاستیای امروزی ) پیوست و به واسطه پاسهای عالی و درجه یكی كه میداد توجه والدانو را به خود جلب كرد و همین امر باعث شد والدانو به گوتی شانس حضور در تركیب اصلی را بدهد و برای اولین بار در 2 دسامبر 1995 در بازی برابر سویا از این بازیكن استفاده كند بازی كه با نتیجه 4- 1 به سود بلانكوها به اتمام رسید .

اولین حضور واقعی گوتی در سطح اول فوتبال در زمان مربیگری ویسنته دل بوسکه بود .
دل بوسکه ای که خود به جای بنیامن توشاک بر مسند هدایت رئال مادرید نشسته بود توانست در فصل 1999/2000 , هشتمین قهرمانی اروپا را به باشگاه رئال مادرید هدیه دهد .
گوتی بعد از اتمام هر تمرین , ساعتی را در سالن بدنسازی می ماند و از نظر فیزیکی خود را روز به روز بالاتر می کشاند و سپس در کارهای تاکتیکی نیز همین برنامه را در پیش گرفت از اینرو خیلی زود توانست با بازیهای درخشانش به تیم ملی اسپانیا نیز راه یابد .
یك سال بعد رئال گوتی را در تركیب اصلی خود پذیرفت و این بازیكن جانشین مورینتس مصدوم شد و توانست زوج خطرناكی همراه با رائول تشكیل دهد و با به ثمر رساندن 14 گل نقش بسزایی در كسب 28 قهرمانی لیگ برای رئال مادرید ایفا كرد .

توانایی گوتی در بازی كردن در پستهای مختلف موجب شگفتی مربیان است به طوری كه توانایی بازی كردن به عنوان هافبك چپ , هافبك دفاعی , مهاجم دوم را داراست ولی پست اصلی این بازیكن هافبك تهاجمی است .
در نوامبر 2006 گوتی یك قرار داد طولانی با رئال مادرید و تا تاریخ 6 ژوئن 2010 به امضا رساند .

شخصی :
علاوه بر فوتبال به تنیس و تنیس روی میز و بستكبال نیز علاقه دارد و مطالعه زیادی در مورد همه ورزشها میكند . هیچ چیز مثل سپری كردن اوقات با همسر و دو فرزندش برای او جذاب نیست . او همچنین علاقه زیادی به خواهرش دارد و خانواده اون هنگامی كه رئال در برنابئو بازی میكند برای دیدن بازیهای وی به ورزشگاه میروند . مادر گوتی بهترین دوست و راز دار اوست .
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -دریافت کد بارش قبل از بالای وبلاگ

tak-20-تک بیست-کد بارش قلب از وبلاگ
Digital Clock - Status Bar

مرجع وبلاگ نویسان جوان

img alt="http://www.tak-20.com" src="http://www.tak-20.com/tools/generator/tipos/8/m.gif" />http://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.com
سایت خدماتی تک بیست