تبلیغات
وبلاگ هوادارن رئال مادرید - مصاحبه ای خوادنی و جالب با مانوئل پلگرینی

مصاحبه ای خوادنی و جالب با مانوئل پلگرینی

دوشنبه 2 شهریور 1388 05:23 ب.ظ

نویسنده : صائب سبزی پور
ارسال شده در: اخبار onlineباشگاه رئال مادرید ،


درحال حاضر حدود سه ماه است که شما در مادرید به سر میبرید.آیا رئال همانگونه هست که شما پیش بینی میکردید؟

این همانطور بود که پیش بینی میکردم.یک فشار از تمام نقاط جهان وجود دارد که مرا تحت تاثیر خود قرار میدهد.در سفر به واشنگتن - تورنتو و دورتموند با دیدن هزاران طرفدار مشتاق واقعا هیجان زده شدم!


شما بیشتر سعی میکنید که بازیکنان را در زمین بازی متقاعد کنید تا اینکه در حرفهایتان به عنوان مربی این کار را انجام دهید. آیا عقیده هایتان فهمیده میشوند؟

بله مسلما! من خوشحالم که بچه های تیم به عقیده های من از این طریق پاسخ داده اند.عقیده هایی که مبنی بر اجرای استیل یک بازی مخصوص بود.شما باید بازیکنانتان را متقاعد کنید ولی فرق زیادی بین به زور واداشتن آنها و متقاعد کردنشان با مدرک و دلیل است.قدرت با شغل من همراه است درحالیکه درحقیقت قدرت زمانی نتیجه دارد که با متقاعد کردن بازیکنان با دانشی از نمود واقعی بازی همراه باشد.مسلما علاوه بر این یک برنامه تاکتیکی موفق هم وجود دارد. این دلیل آن است که من دوست دارم که این رفتارها را در کنار زمین آنقدر تکرار کنم تا بازیکنان به آن مرحله برسند که خود بخود کارهای لازم را انجام دهند.


آیا ترکیب تیمتان توانایی کامل برای هماهنگ شدن برای آنچه شما میخواهید یعنی ارائه یک فوتبال خوب و کسب نتیجه را دارد؟

این خیلی مهم است که شما فوتبال خوبی به نمایش بگذارید.کما اینکه حدود 90000 نفر میخواهند شاهد نمایش دیدنی و فوق العاده این تیم باشند.و این همان چیزی است که ما به آنها نشان خواهیم داد.یک شروع زیبا و فوق العاده به همراه بردن بازیها.ولی بردنهای زیادی وجود دارد.گاهی شما از بازی تیمتان کسل میشوید و حتی اگر هم بازی را برد احساس خوشحالی ندارید.


آیا فکر میکنید بتوانید آن استحکام و استواری که در 5 سال حضور در ویارئال داشتید را به مادرید بیاورید؟

امیدوارم.رئال مادرید مرا تغییر نداده است.من در باشگاههای بزرگی مربیگری کرده ام.با رسانه های پیچیده و متفاوتی که پشت هرکدام از آنها بود. شما در طول لحظه های سخت احساس میکنید در وسط همه چیز قرار دارید!


شما به خودتان ایمان دارید...

من در زمان مناسبی به رئال آمدم. من به هرکاری که درون یا بیرون از زمین انجام میدهم اعتقاد دارم. حتی رهبری کردن این گروه فوق العاده از بازیکنان خوبی که در اینجا حضور دارند.


فکر میکنید همه چیز به همان سادگی است که شما قبل از عزیمت به مادرید فکرش را میکردید؟

فوتبال ساده است. در باشگاه های بزرگ مشکلات بیشتر خودشان را مهم نشان میدهند. ولی اینها فقط مشکلات ساده وابسته به این ورزش اند. اینکه شما از هافبکهای بیشتر یا کمتری استفاده کنید یا یک تاکتیک خاص را بکار ببرید یا دیگری را... فوتبال ساده است!


اگر یک آرزو امسال داشته باشید آیا این است که بتوانید چمپیونزلیگ را برابر بارسلونا در برنابئو ببرید؟

صرف نظر از رقیب آرزو دارم امسال تیم را به قهرمانی لیگ قهرمانان در برنابئو برسانم!دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -دریافت کد بارش قبل از بالای وبلاگ

tak-20-تک بیست-کد بارش قلب از وبلاگ
Digital Clock - Status Bar

مرجع وبلاگ نویسان جوان

img alt="http://www.tak-20.com" src="http://www.tak-20.com/tools/generator/tipos/8/m.gif" />http://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.com
سایت خدماتی تک بیست