تبلیغات
وبلاگ هوادارن رئال مادرید - تحلیل بازی امشب مقابل روزنبرگ نروژ

تحلیل بازی امشب مقابل روزنبرگ نروژ

دوشنبه 2 شهریور 1388 06:30 ب.ظ

نویسنده : صائب سبزی پور
ارسال شده در: اخبار onlineباشگاه رئال مادرید ،
رئال مادرید - روزنبرگ بازی امشب برابر روزنبرگ آخرین بازی دوستانه کهکشانیهای مادرید در یک هفته مانده به شروع فصل جدید لالیگاست.تیم مانوئل پیگرینی پیش فصل خوبی را پشت سر گذاشته است.

6 پیروزی - 2 مساوی و فقط یک شکست در کارنامه پیش فصل سپید ها نقش بسته است.
در این تابستان رئال با پرز 7 خرید کاملا موفق داشته است.

مربی 21 بازیکن را برای بازی امشب موسوم به "جام برنابئو" دعوت کرده است که در این لیست نام دیارا و نیستلرویی که ماهها در بند مصدومیت بودند هم دیده میشود.
امشب هواداران می توانند خرید های جدید مادرید شامل رونالدو - کاکا - آلبیول - آربلوآ - بنزما و آلونسو را با هم در زمین ببینند.

روزنبرگ هم جزو پرافتخارترین باشگاههای نروج است.باشگاهی که در سال 1917 تاسیس شد.این باشگاه توانسته با 13 قهرمانی لیگ در طی 13 سال بین سالهای 1992 تا 2005 رکوردی تاریخی را بجای بگذارد.این تیم همچنین تیمی بوده است که توانسته در همین 13 سال بیشترین حضور را در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا داشته باشد.

رئال مادرید هم درطی سالهای 1998 و 2000 تاکنون 6 بار در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف روزنبرگ رفته است.دوسالی که رئال در آن سالها توانست جام قهرمانی را هم به خانه بیاورد.

آخرین دیدارهای دوتیم هم به مرحله گروهی لیگ قهرمانان سال 2005/06 برمیگردد که در هر دوبازی کهکشانیها به ترتیب 2-0 و 4-1 پیروز شدند.

این بازی همچنین بازی خداحافظی میشل سالگادویی است که 10 سال برای مادرید زحمت کشید و اکنون در راه بلکبرن است.
او با رئال 4 بار قهرمان لیگ اسپانیا - 2 بار قهرمان اروپا - 3 بار قهرمان سوپرکاپ اسپانیا - 1 بار قهرمان سوپر کاپ اروپا و یک بار هم قهرمان جام بین المللی شده است.

ترکیب احتمالی کهکشانیها در بازی امشب بدین شرح است:

ایکر کاسیاس - سرخیو راموس - رائول آلبیول - اسکوئیل گارای - آلوارو آربلوآ - لاس دیارا - چابی آلونسو - کاکا - کریس رونالدو - کریم بنزما و کاپیتان رائول گنزالس بلانکودیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -دریافت کد بارش قبل از بالای وبلاگ

tak-20-تک بیست-کد بارش قلب از وبلاگ
Digital Clock - Status Bar

مرجع وبلاگ نویسان جوان

img alt="http://www.tak-20.com" src="http://www.tak-20.com/tools/generator/tipos/8/m.gif" />http://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.com
سایت خدماتی تک بیست