تبلیغات
وبلاگ هوادارن رئال مادرید - نیستلروی: نمی‌توانم حرف بزنم

نیستلروی: نمی‌توانم حرف بزنم

چهارشنبه 4 شهریور 1388 11:23 ب.ظ

نویسنده : صائب سبزی پور
ارسال شده در: اخبار onlineباشگاه رئال مادرید ،

مهاجم هلندی رئال مادرید در بازی تداركاتی این تیم برابر رزنبرگ پس از 10 ماه به میدان رفت.

رود فان نیستلروی نوامبر 2008 دچار آسیب دیدگی شدیدی شد و از آن پس در هیچ رقابتی به میدان نرفت. او از بازگشت دوباره‌اش به فوتبال پس از انتظاری طولانی بسیار خوشحال بود. مهاجم سال‌های پیش منچستریونایتد و آیندهوون در 15 دقیقه پایانی دیدار رئال - رزنبرگ در چارچوب جام سانتیاگو برنابئو به میدان رفت. 

او پس از این مسابقه كه با چهار گل به سود كهكشانی‌ها به پایان رسید، با روزنامه اسپانیایی AS گفت‌وگو كرده و عنوان كرد، نمی‌تواند شادی‌اش را از بازگشت به فوتبال پنهان كند. او در عین حال ناراحتی‌اش را از 10 ماه اخیر بروز داد.

مهاجم سال‌های پیش تیم ملی هلند گفت: «فوق‌العاده بود. از زمانی كه شروع به گرم كردن كردم تا نهایت كه وارد میدان شدم، فوق‌العاده بود. بسیار هیجان زده بودم. نمی‌توانم حرف بزنم. شش ماه كار كردن در سالن‌های بدنسازی و نداشتن امكان دویدن بسیار سخت است. با همه اینها برای فصل تازه آماده هستم.»

نیستلروی در سال 2006 به رئال مادرید پیوست و در 93 بازی برای این تیم 63 بار گلزنی كرد. او با وجود این آمار بسیار خوب در فصل پیش رو كار دشواری را برای حضور در تركیب اصلی رئال خواهد داشت؛ چرا كه رقابت در خط حمله این تیم با توجه به خریدهای تابستانی كهكشانی‌ها بسیار شدید شده است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -دریافت کد بارش قبل از بالای وبلاگ

tak-20-تک بیست-کد بارش قلب از وبلاگ
Digital Clock - Status Bar

مرجع وبلاگ نویسان جوان

img alt="http://www.tak-20.com" src="http://www.tak-20.com/tools/generator/tipos/8/m.gif" />http://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.com
سایت خدماتی تک بیست