تبلیغات
وبلاگ هوادارن رئال مادرید - اسنایدر پشیمان شد

اسنایدر پشیمان شد

شنبه 7 شهریور 1388 12:10 ق.ظ

نویسنده : صائب سبزی پور
ارسال شده در: اخبار onlineباشگاه رئال مادرید ،

آینده وزلی اسنایدر در رئال مادرید هم‌چنان با ابهام روبه‌رو است.

با آنكه قرار بود این هافبك هلندی سه‌شنبه شب به میلان پرواز كند تا در ایتالیا پیوستنش به قهرمان رقابت‌های سری A را قطعی كند اما او در لحظه آخر تصمیمش را تغییر داد.

بازیكن تیم ملی هلند با نرفتن به میلان تصمیمش را برای ادامه حضور در پایتخت اسپانیا اعلام كرد. از قرار معلوم اسنایدر قصد دارد در رئال مادرید برای موفقیت تلاش كند. این تصمیم هافبك سابق آژاكس در حالی است كه مانوئل پلگرینی، سرمربی رئالی‌ها پیش از این به او گفته بود، در برنامه‌هایش برای آینده روی او حساب نمی‌كند.

با حضور بازیكنانی چون كاكا، كریستیانو رونالدو و ژابی آلونسو خود به خود دیگر جایی برای اسنایدر در خط میانی باقی نمی‌ماند. تا آنجا كه حتی برایش شماره‌ای را هم در نظر نگرفته‌اند. در آخرین بازی تداركاتی رئال پیش از شروع فصل تازه رقابت‌ها پیراهن شماره 10 او بر تن "لاسانا دیارا" دیده شد. این پیراهن فصل پیش از آن اسنایدر بود.

براساس اعلام روزنامه‌های اسپانیایی اینتر و رئال بر سر ردوبدل شدن رقم 15 میلیون یورو برای نهایی شدن انتقال اسنایدر به توافق دست یافته بودند. تنها خود این بازیكن است كه با این جابه‌جایی كنار نمی‌آید.

او در سال 2007 به رئال مادرید پیوست و تاكنون 50 بار در لالیگا با پیراهن این باشگاه به میدان رفته است
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -دریافت کد بارش قبل از بالای وبلاگ

tak-20-تک بیست-کد بارش قلب از وبلاگ
Digital Clock - Status Bar

مرجع وبلاگ نویسان جوان

img alt="http://www.tak-20.com" src="http://www.tak-20.com/tools/generator/tipos/8/m.gif" />http://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.com
سایت خدماتی تک بیست