تبلیغات
وبلاگ هوادارن رئال مادرید - بارسلونا و رئال مادرید به دنبال فردیناند

بارسلونا و رئال مادرید به دنبال فردیناند

دوشنبه 16 شهریور 1388 12:42 ب.ظ

نویسنده : صائب سبزی پور
ارسال شده در: سرخیو راموس ،

براساس اعلام یك روزنامه پرتیراژ انگلیسی مدافع میانی باشگاه منچستریونایتد مورد توجه دو تیم بزرگ فوتبال اسپانیا واقع شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، روزنامه سان در تازه‌ترین شماره خود نوشت: احتمال دارد در آینده ریو فردیناند با پیراهن رئال مادرید یا بارسلونا دیده شود.
این روزنامه افزود: فردیناند كه قدم در 30 سالگی گذاشته در مصاحبه‌های اخیرش، پیوسته از حضور در تیمی تازه سخن به میان آورده كه به او، میل و انگیزه فعالیت دهد. پس به نظر می رسد او چندان به ادامه حضور در اولدترافورد، رغبت نشان نمی دهد.
سان در ادامه نوشت: ‌از طرفی شنیده می شود نمایندگان رئال و بارسلونا سخت به تكاپو افتاده‌اند باب مذاكره با مدافع یك متر و نود سانتی كه از سال 2002 تاكنون در خدمت شیاطین سرخ است و با آن تا سال 2013 قرارداد دارد، بگشایند.
این نشریه همچنین نوشته سرآلكس فرگوسن، مربی مدافع باسابقه علاقه‌ای به از دست دادن وی ندارد؛ اما وقتی دانسته شود دو تیم اول اسپانیا، بطور پنهان سرگرم رایزنی برای جذب این بازیكن، باید احتمالاتی را در این زمینه قائل شد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -دریافت کد بارش قبل از بالای وبلاگ

tak-20-تک بیست-کد بارش قلب از وبلاگ
Digital Clock - Status Bar

مرجع وبلاگ نویسان جوان

img alt="http://www.tak-20.com" src="http://www.tak-20.com/tools/generator/tipos/8/m.gif" />http://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.com
سایت خدماتی تک بیست