تبلیغات
وبلاگ هوادارن رئال مادرید - آقای خاص" قوانین خاصی را برای بازیکنان تیمش تعیین کرده است

آقای خاص" قوانین خاصی را برای بازیکنان تیمش تعیین کرده است

شنبه 2 مرداد 1389 06:32 ب.ظ

نویسنده : صائب سبزی پور
ارسال شده در: اخبار onlineباشگاه رئال مادرید ،

پنج قانون اصلی او این ها هستند :

1. تاخیری ها تمرین نمی کنند
مورینیو می خواهد که همه به موقع سر تمرینات حاضر شوند . تاخیر بی دلیل به هیچ وجه قابل قبول نیست .  تمرینات نه و نیم آغاز می شود و یک دقیقه دیر رسیدن مانع از آن می شود که فرد خاطی وارد زمین والدبباس شد و باید تنها و به دور از تیم تمرین کند.

2. مربی منتظر نمی ماند
وقت شناسی در جمع بودن حواس نیز باید وجود داشته باشد .الگوی اصلی مربی تیم است که هر روز به موفع جلوی هتل می آید تا در زمان تعیین شده سوار اتوبوس شود و منتظر هیچ کس نمی ماند . هر کسی که دیر برسد باید بیرون از زمین تمرین کند .

3. تمرین : 90 دقیقه کار سخت
مورینیو دیروز به بازیکنانش گفت که تمام تمرینات 90 دقیقه ای هستند اما کار همیشه سخت خواهد بود . مربی پرتغالی کار با توپ را به کار بدون توپ ترجیح می دهد .

4. مصدومان ، یک ساعت زودتر
بازیکنان مصدوم باید یک ساعت زودتر خود را به والدبباس برساننند تا مربیشان را از این که نمی توانند تمرین کنند آگاه کنند . مورینیو دوست ندارد که در لحظه آخر از مصدومیت بازیکنانش آگاه شود .

5.سایلنت کردن گوشی های موبایل در اتوبوس
مربی به بازیکنان اجازه می دهد که آی پاد ها یا گوشی را برای گوش دادن به موزیک مورد استفاده قرار دهند اما بدون صدا . مورینیو دوست ندارد که صدای زنگ موبایل ها یا مکالمه توسط آنها را بشنود
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -دریافت کد بارش قبل از بالای وبلاگ

tak-20-تک بیست-کد بارش قلب از وبلاگ
Digital Clock - Status Bar

مرجع وبلاگ نویسان جوان

img alt="http://www.tak-20.com" src="http://www.tak-20.com/tools/generator/tipos/8/m.gif" />http://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.com
سایت خدماتی تک بیست