تبلیغات
وبلاگ هوادارن رئال مادرید - حضور " ایکر مقدس " در كاروان امدادرسان به غزه

حضور " ایکر مقدس " در كاروان امدادرسان به غزه

یکشنبه 3 مرداد 1389 08:57 ق.ظ

نویسنده : صائب سبزی پور
ارسال شده در: اخبار onlineباشگاه رئال مادرید ،
کاپیتان تیم قهرمان جهان كه بارها ناراحتی خود از ادامه محاصره غزه را ابراز داشته است، ممكن است در "كاروان آزادی2 " كه به سوی غزه حركت می‌كند، حضور پیدا كند.

  به نقل از روزنامه صهیونیستی "یدیعوت‌آحارونوت "، گروه اروپایی "پایان محاصره غزه " به دنبال قطعی كردن حضور "ایگر كاسیاس " دروازه‌بان تیم ملی فوتبال اسپانیا هستند. اسپانیا در جام جهانی 2010 كه در آفریقای جنوبی برگزار شد، به مقام قهرمانی دست یافت.
همچنین این گروه اروپایی از "رافائل نادال " یكی از بزرگترین تنیسورهای جهان خواسته‌اند تا در این كاروان حضور پیدا كند.
كاروان آزادی 2 كه قرار است ماموریت خود را در ماه سپتامبر آغاز كند، قصد دارد محاصره اسرائیل علیه نوار غزه كه 4 سال به طول انجامیده است را بشكند.
رژیم صهیونیستی از اواسط ژوئن سال 2007 محاصره غزه را آغاز كرده است و اجازه ورود مواد غذایی، سوخت و كالاهای مورد نیاز یك و نیم میلیون سكنه این منطقه را نمی‌دهد.
رژیم صهیونیستی روز 31 ماه می [10 خرداد] با حمله به كاروان فعالان صلح حامل كمك‌های بشردوستانه 19 نفر را كشته و بیش از 50 نفر را زخمی كرد.
كاسیاس به دلیل عزاداری برای حادثه غزه،‌از برگزاری جشن قهرمانی در زادگاه خود خودداری كرد. وی گفته است: غیر قابل فكر كردن است كه بعد از آنچیزی كه در نوار غزه روی داد، مردم در جشن حضور پیدا كنند و بخندند.
كاسیاس گفته است: تا زمانی كه محاصره غزه ادامه داشته باشد، شادی غیر منصفانه است.
رافائل نادال نیز حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه در سال 2009 را محكوم كرده بود.
در جریان عملیات سرب گداخته رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه در سال 2009، بیش از 1400 فلسطینی كشته شده و حدود 5 هزار نفر مجروح شدند.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -دریافت کد بارش قبل از بالای وبلاگ

tak-20-تک بیست-کد بارش قلب از وبلاگ
Digital Clock - Status Bar

مرجع وبلاگ نویسان جوان

img alt="http://www.tak-20.com" src="http://www.tak-20.com/tools/generator/tipos/8/m.gif" />http://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.com
سایت خدماتی تک بیست