تبلیغات
وبلاگ هوادارن رئال مادرید - گوتی: همین امروز خداحافظی می‌كنم

گوتی: همین امروز خداحافظی می‌كنم

یکشنبه 3 مرداد 1389 09:21 ق.ظ

نویسنده : صائب سبزی پور
ارسال شده در: اخبار onlineباشگاه رئال مادرید ،
كاپیتان سوم تیم فوتبال رئال مادرید امروز خاك اسپانیا را به مقصد تركیه ترك می‌كند.

  به نقل از ماركا اسپانیا، خوسه ماریا گوتیرس بازیكن پرحاشیه اما متعصب و تاثیرگذار رئال مادرید در سال‌های اخیر قصد خداحافظی با قوهای سفید كاستیانا را دارد.
گوتی از طریق وكیل خود با برنارد شوستر آلمانی سرمربی بشیكتاش تركیه مذاكره كرده و به نظر می رسد تنها یك امضای نهایی باقی مانده باشد.

گوتی از دو باشگاه آمریكایی، چند تیم عربی، دو تیم پرتغالی و المپیاكوس یونان پیشنهاد رسمی داشت اما مبلغ پیشنهادی بشیكتاش تا مرز 16 میلیون یورو بیش از سایرین كاپیتان عصبانی رئال مادرید را وسوسه كرد.
گوتی آنقدر از دست مقامات رئال مادرید دلخور است كه حتی برای حضور در مراسم خداحافظی در برنابئو نیز صبر نمی كند و راهی تركیه خواهد شد.
وی در اظهار نظر كوتاهی خطاب به هواداران گفت: همین امروز خداحافظی می كنم تا از دست حاشیه‌های من راحت شوید.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -دریافت کد بارش قبل از بالای وبلاگ

tak-20-تک بیست-کد بارش قلب از وبلاگ
Digital Clock - Status Bar

مرجع وبلاگ نویسان جوان

img alt="http://www.tak-20.com" src="http://www.tak-20.com/tools/generator/tipos/8/m.gif" />http://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.com
سایت خدماتی تک بیست