تبلیغات
وبلاگ هوادارن رئال مادرید - اوزیل سرگردان میان پیشنهادات منچستر، رئال و بارسا

اوزیل سرگردان میان پیشنهادات منچستر، رئال و بارسا

یکشنبه 3 مرداد 1389 03:25 ب.ظ

نویسنده : صائب سبزی پور
ارسال شده در: اخبار onlineباشگاه رئال مادرید ،
بنا به نوشته یك روزنامه چاپ شهر برمن، هافبك ترك‌تبار تیم ملی آلمان در انتخاب یكی از سه پیشنهاد بزرگ خود از انگلیس و اسپانیا، گیج شده ‌است.روزنامه برمنرسایتونگ در گزارشی كه روز یكشنبه منتشر كرد به این نكته پرداخت كه احتمال ادامه حضور مسعود اوزیل در وردربرمن بسیار كم است و این بازیكن هنوز از بین پیشنهاد منچستریونایتد انگلیس، رئال‌مادرید و بارسلونا اسپانیا نتوانسته گزینه‌ نهایی را انتخاب كند.

این نشریه نوشت‌: پس از رد مذاكره با برمنی‌ها برای تمدید قرارداد، مشخص شد هافبك 21 ساله و خوش درخشیده در جام‌جهانی سودای ترك شمال كشور را به قصد یكی از كشورهای انگلیس یا اسپانیا را دارد؛ ولی به علت نزدیك بودن شرایط این سه تیم، اوزیل قادر به تمایز یكی بر دو پیشنهاد دیگر نشده و همراه با مدیر برنامه‌هایش در حال بررسی دقیق این گزینه‌‌ها است.


اوزیل در پیكارهای آفریقای‌جنوبی آنقدر خوب بازی كرد كه بلافاصله پس از خاتمه جام و كسب عنوان سومی تیم كشورش، مورد توجه چندین تیم بزرگ قرار گرفت.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 3 مرداد 1389 03:29 ب.ظدریافت کد بارش قبل از بالای وبلاگ

tak-20-تک بیست-کد بارش قلب از وبلاگ
Digital Clock - Status Bar

مرجع وبلاگ نویسان جوان

img alt="http://www.tak-20.com" src="http://www.tak-20.com/tools/generator/tipos/8/m.gif" />http://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.com
سایت خدماتی تک بیست