تبلیغات
وبلاگ هوادارن رئال مادرید - رائول امروز با رئال مادرید وداع می‌کند

رائول امروز با رئال مادرید وداع می‌کند

دوشنبه 4 مرداد 1389 12:31 ب.ظ

نویسنده : صائب سبزی پور
ارسال شده در: اخبار onlineباشگاه رئال مادرید ،
نشست خداحافظی رائول از تیم فوتبال رئال مادرید روز دوشنبه (امروز)
 برگزار خواهدشد.

رائول که تمام عمر ورزشی خود را در تیم فوتبال رئال مادرید سپری کرده امروز در نشستی که باشگاه از آن به عنوان نشست خداحافظی یاد کرده است، شرکت خواهد کرد.

رائول که در سال 1992 به تیم فوتبال رئال مادرید پیوست، برترین گلزن تاریخ این باشگاه محسوب می شود. این بازیکن 33 ساله در سال 2008 قراردادی مادام العمر با رئال مادرید منعقد کرد که طی آن به ازای 30 بازی در هر فصل، قراردادش به طور خودکار تمدید می شود.

این بازیکن در فصل 10 - 2009 با این شرایط در زمین حضور یافت اما با حضور بازیکنان صاحبنام در رئال مادرید و کم اثر شدن این بازیکن، تصمیم به جدایی از سانتیاگو برنابئو گرفت.

عنوان شده این بازیکن به شالکه صفر چهار آلمان خواهد پیوست. فیلیکس ماگات در این خصوص به روزنامه بیلد گفت: او به بوندس لیگا شور می بخشد. رائول برای تیم ما بازیکن مهمی خواهد بود و کمک فراوانی به شالکه خواهد کرد.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -دریافت کد بارش قبل از بالای وبلاگ

tak-20-تک بیست-کد بارش قلب از وبلاگ
Digital Clock - Status Bar

مرجع وبلاگ نویسان جوان

img alt="http://www.tak-20.com" src="http://www.tak-20.com/tools/generator/tipos/8/m.gif" />http://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.comhttp://www.tak-20.com
سایت خدماتی تک بیست